LEKTORZY

 • JETHRO - NOWA ZELANDIA - ANGIELSKI

  Hi, mam na imię Jethro, jestem z  Nowej Zelandii.  W ciagu ostatnich kilku lat mieszkałem w Australii, Finlandii a teraz w Polsce. W czasie swoich podróży doświadczyłem wielu sytuacji, kiedy pojawiała sie bariera językowa i to właśnie  powodowało moje zainteresowanie i chęć pomagania innym w komunikowaniu się.  Myślę, że uczenie angielskiego jest niezwykle satysfakcjonującym zajęciem gdy widzi się realne postępy w mówieniu i rozumieniu swoich uczniów. Staram się podchodzić do każdego bardzo indywidualnie tak, aby każde zajęcia przynosiły moim studentom jak najwięcej korzyści.

   

   

 • CAOIMHE - IRLANDIA - ANGIELSKI

  Hi, mam na imię Caoimhe, pochodzę z Irlandii. Jestem certyfikowanym lektorem języka angielskiego - ukończyłam Swan English Language Training Institute w Dublinie. W Warszawie studiuję weterynarię na SGGW, jestem również absolwentką zoologii Uniwersytetu w Dublinie.

  Latem uczyłam angielskiego dzieci w wieku 7-17 lat na międzynarodowym Summer Camp w Irlandii. Po jego zakończeniu, organizujący go Swan Institute poprosił mnie o kontynuację. Zostałam tam, aż do mojego wyjazdu do Polski. Ta praca była jak dotąd moim najciekawszym doświadczeniem w życiu. Uwielbiam pracę z dziećmi i młodzieżą z różnych krajów. Wspaniałą nagrodą było widzieć jakie postępy robią dzieci, zarówno w angielskim jak i w relacjach społecznych. Preferowaną metodą mojej pracy jest głównie praca nad projektem i organizowanie różnych interakcji w grupie, gdzie dzieci mogą używać swojej wyobraźni. To niezwykłe widzieć jakie pomysły przychodzą im do głowy, to sprawia, że lekcja jest świetną zabawą dla obu stron:)

   

   

   

   

 • CAROLINE - BRAZYLIA - ANGIELSKI I PORTUGALSKI

  Mam na imię Caroline i pochodzę z Brazylii.  Pasjonuje mnie wszystko, co jest związane z edukacją. Zawsze uważałam że język pomaga nam zarówno zrozumieć lepiej naszą wlasną kulturę jak i poznać lepiej inne kultury. Moje zainteresowanie językami sprawiło, że zdecydowałam się na studiowanie filologii języka angielskiego i portugalskiego na UFF (Universidade Federal Fluminense w Brazylii) - i nadal inwestuję w ten obszar zdając międzynarodowe egzaminy i uczestnicząc w dodatkowych kursach. Moje doświadczenie obejmuje 9 lat pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi w różnym wieku, różnymi metodami, w dwujęzycznych szkołach i szkołach językowych jak również doswiadczenie jako egzaminator Cambridge (w cześci ustnej egzaminu) i w szkoleniach doskonalących umiejętność czytania.  
  Bardzo wierzę w to, że proces nauczania powinien byc wzbogacający i przyjemny zarówno dla ucznia jak i nauczyciela. Myślę, że uczenie się to niekończący się proces w którym uczestniczymy każdego dnia.

 • KATIE - IRLANDIA - ANGIELSKI

  Hi, mam na imię Katie i pochodzę z Irlandii, angielski jest moim pierwszym językiem.  Niedawno rozpoczęłam studia na SGGW (weterynaria) i zamieszkałam w Warszawie.  Dorastałam i chodziłam do szkoły w  Kildare, niedaleko Dublina. W szkole uczyłam się francuskiego i Irlandzkiego, ukończyłam kierunek Animal Science na Universytecie w Dublinie. Pochodzę z rodziny nauczycielskiej i uczenie było zawsze ogromnie ważną częścią mojego życia. Rozumiem, że poznawanie nowego języka może być sporym wyzwaniem, więc włączanie do nauki rozrywki i zabawy jest moim priorytetem - myślę, że dzieci uczą sie  wten sposób więcej, łatwiej i szybciej. Pracowałam z dziecmi przez wiele lat ucząc i pomagając moim rodzicom w szkole podstawowej a w 2015r spędziałam lato w USA ucząc dzieci z róznych krajów konnej jazdy. Jestem zachwycona perspektywą uczenia angielskiego dzieci w Polsce, możliwością pomagania im w zdobywaniu coraz leposzych umiejętności w tym języku i tworzenia dla nich przyjaznego i pełnego zabawy środowiska.

 • JOANNA - KANADA - ANGIELSKI

  Hi, mam na imię Joanna, jestem z Kanady, kraju emigrantów, ludzi wielu kultur i języków. Jestem magistrem nauk biomedycznych a teraz w Warszawie na SGGW studiuję weterynarię. Kocham zwierzęta, weterynaria to moja wielka pasja i moja przyszła praca. Myślę, że warto uczyć się języków obcych - dzięki temu będziemy się dobrze czuć w każdym zakątku świata. A język angielski to język uniwersalny, wszystkich nas łączy, za jego pomocą możemy się porozumieć niemal wszędzie. Każdy nowy język to jak kolejna odsłona czegoś nowego w naszym życiu - łatwiej się porozumiewać, zdobywać nową wiedzę i nowych przyjaciół. W dzisiejszym zglobalizowanym świecie jest to niewątpliwie bardzo ważne. Jesli ktoś systematycznie pracuje i mocno się stara, może wiele osiągnąć -  jak mówimy po angielsku “ sky is the limit”. Uważam, że już małe dzieci powinny uczyć się języków obcych. Przychodzi im to w sposób naturalny gdy łączymy naukę z zabawą. Lubię rozmawiac i pracować z dziećmi, mam z nimi dobry kontakt.

   

   

   

 • JOSEPHINE - NIEMCY - NIEMIECKI

  Hallo, mam na imie Josephine, pochodzę z Marburga, niewielkiego miasta w Niemczech. Ukończyłam studia na kierunku Kulturoznawstwo, gdzie poznałam różne aspekty dotyczące osób pochodzących z różnych kultur, tam też prowadziłam, we współpracy z koleżankami i koleganmi z Japonii, Syrii i Kolumbii, wykłady na temat kształcenia osób dorosłych. Miałam wtedy okazję do zdobycia pierwszych doswiadczeń w nauczaniu języka niemieckiego jako języka obcego.  M.in. dzięki tym studiom mowę i jezyk postrzegam jako bardzo ważną część każdej kultury, bedącą kluczem do zrozumienia każdego człowieka. Moim zdaniem, poprzez komunikację można budować mosty pomiędzy ludźmi róznych nacji i z róznych klultur. W czasie studiów pracowałam również w historycznym Instytucie Europy Wschodniej, zajmowałam się tam m.in. kwestiami wymiany międzynarodowej. Poza niemieckim, moim językiem ojczystym, mówię równiez po angielsku a obecnie staram sie przyswoić sobie język polski. Chcę aktywnie wspierać moich uczniów w nauce niemieckiego, pokazać im, że nauka moze byc zabawą ale też chciałabym aby poprzez moje lekcje mieli okazję lepszego poznania  kultury niemieckiej.

 • BARIRA - BANGLADESZ - ANGIELSKI

  Hi, mam na imię Barira i pochodzę z Dhaka w Bangladeszu. W Warszawie mieszkam od 2 lat i po prostu kocham to miasto! Studiuję tu zarządzanie a moje pierwsze doświadczenia związane z uczeniem innych zdobyłam już w szkole średniej - już wtedy rozwinęły się we mnie zainteresowanie i pasja uczenia oraz miłość do dzieci. Od tamtego czasu uczę dzieci i młodzież w wieku od 5 do 16 lat na wszystkich poziomach. Uważam, że uczenie to dwutorowy proces : nie tylko uczeń zdobywa wiedzę od nauczyciela ale również działa to w drugą stronę: nauczyciel uczy się wiele od ucznia. Każde dziecko czy młody człowiek ma inne potrzeby i wszystko polega na dobraniu odpowiednich metod i najlepszych sposobów dla danej osoby. Koncentruję się na tym, aby stworzyć przyjazną i jednocześnie ciekawą atmosferę dla moich uczniów, tak aby mogli sie uczyć jak najbardziej efektywnie. Bardzo lubię uczyć i staram się pracować nad sobą każdego dnia tak, aby umożliwić moim uczniom jak największy postęp.

 • CARLOS - KOLUMBIA - HISZPAŃSKI I ANGIELSKI

  Mam na imię Carlos i pochodzę z jednego z najpiękniejszych krajów Południowej Ameryki, Kolumbii, kraju pięknych kwiatów, pysznej kawy, salsy i wielu odmian motyli, ptaków i innych zwierząt. Mam dwie siostry, obydwie zamężne, i dzięki nim dwie śliczne siostrzenice i dwóch cudownych siostrzenców. Pracuję z dziećmi od ponad 10 lat, zaczynałem jako opiekun kolonijny w Gaylord, Michigan a potem pracowałem w wielu szkołach jezykowych i róznych instytucjach. W końcu trafiłem do Polski, gdzie doskonale się czuję - odpowiada mi tutejsza kultura i oczywiście pyszne jedzenie. Czuję, że dzieciom mam wiele do zaoferowania: dużo miłości, troski i pomocy w spełnianiu ich marzeń a przy tym, w nauce języków.
 • MOLLY - IRLANDIA - ANGIELSKI

  Mam na imię Molly, pochodzę z Irandii, mam 22 lata. Jestem pogodną i energiczną osobą, która w wolnym czasie uwielbia uczyć dzieci i dorosłych. Latem, kiedy wracam na wakacje do Irlandii, udzielam lekcji nauki jazdy konnej. Bardzo cieszy mnie, gdy widzę jakie postępy robią moi uczniowie. Te doświadczenia są również bardzo użyteczne w uczeniu języka - wiem jak ważne jest aby lekcje miały nie tylko wartosć edukacyjną ale były po prostu ciekawe. Uczę głównie poprzez konwersacje, co buduje u moich uczniów pewnosć siebie, często też  pracujemy nad różnymi projektami., przy których ucząc się, świetnie się bawimy:)

 • ANDREA - WENEZUELA - HISZPAŃSKI

  Mam na imię Andrea, pochodzę z Wenezueli. Ukończyłam tam studia (zarządzanie administracją) i wyjechałam do Europy. W Polsce jestem już od dłuższego czasu i bardzo polubiłam ten kraj. Zajmuję się uczeniem języka hiszpańskiego, mam doświadczenie w uczeniu dzieci, młodzieży i dorosłych. Uwielbiam dzielić się z innymi wiedzą o moim kraju i o Ameryce Łacińskiej , o ich kulturze i oczywiście poznawać kultury innych krajów. Jestem bardzo kreatywna, spontaniczna ale jednocześnie z charyzmą:). Moje lekcje są naprawdę bardzo dynamiczne, wiele się na nich dzieje. Sądzę że w pracy nauczyciela najważniejsza jest umiejętność stworzenia uczącym się przyjaznego środowiska, gdzie będą chcieli z pasją poznawać nowy język.

 • CORENTINE - IRLANDIA - FRANCUSKI I ANGIELSKI

  Hi, jestem Corentine, pochodzę z Laois w Irlandii. Do Polski przyjechałam 3 lata temu, studiuję weterynarię. Jestem dwujęzyczna, pochodzę z irlandzko-fracuskiej rodziny. Kocham pracę z dziećmi i młodymi ludźmi. Moje zajęcia są zawsze bardzo różnorodne, wiele się na nich dzieje, a swoje metody nauczania staram się zawsze dopasować indywidualnie do ucznia. Kiedy widzę postępy u moich podopiecznych, wiem, że to wszystko działa!

 • LEA - NIEMCY - NIEMIECKI

  Hallo, jestem Lea, pochodzę z Freiburga - studenckiego miasta na południu Niemiec. Studiuję tam na kierunku wiedzy o naturze i ochrony środowiska  - uczę się wszystkiego o naturze i o tym, co można w niej znaleźć. Chętnie spędzam czas na spacerach gdzie przyglądam się roślinom i zwierzętom. Poza studiami pracuję na codzień w Muzeum Natury gdzie oprowadzam wycieczki dzieci i młodzieży. Najważniejsze jest dla mnie, aby dzieci mogły uczyć się o naturze  w przyjemny i zabawny sposób. Poza niemieckim, który jest moim językiem ojczystym, mówię płynnie po francusku i angielsku. Odkąd jestem w Polsce, staram się również uczyć Waszego języka i robię już pewne postępy:). Ucząc dzieci języka niemieckiego przykładam dużą wagę do mówienia i rozumienia ze słuchu a przy okazji staram się poruszać tematy związane z naturą, biologią i  środowiskiem.

 • KATIUSKA -WENEZUELA- HISZPAŃSKI

  Hola, mam na imię Katiuska i jesem z Wenezueli. Jestem mężatką i jestem mamą 4 -letniej ślicznej córeczki:) Ukończyłam pedagogikę na uniwersytecie UPEL w Wenezueli. Do Polski przeprowadziłam się 4 lata temu i od tamtej pory uczę hiszpańskiego w różnych instytucjach. Uczę osoby w róznym wieku i na wszystkich poziomach ale najbardziej lubię pracę z dziećmi. Przebywanie w otoczeniu dzieci i uczenie ich jest dla mnie czymś więcej niż pracą. Zawsze bardzo się staram aby moje zajęcia były dla dzieci intetersujące, zabawne i pełne nauki. Jestem osobą pogodną, towarzyską, z poczuciem humoru. Moje hobby to podróże, taniec, kino, chętnie spędzam czas z rodziną i przyjaciółmi.

   

   

 • ALFONSO - WENEZUELA - HISZPAŃSKI

  Hola, mam na imę Alfonso, urodziłem sie w Wenezueli. W swoim kraju ukończyłem studia na kierunku nauk komputerowych ze specjalizacją w technice systemu i technik audiowizualnych, mam również ukończone kursy w dziedzinie edukacji i sportu. Jestem zawodowym gimnastykiem Parkour, uprawiam wiele innych dyscyplin sportowych takich jak kolarstwo, biegi, gimnastyka, akrobatyka i z tych dyscyplin prowadzę warsztaty i treningi.
  Podróżuję od dłuższego czasu po świecie, zatrzymałem się na pewien czas w Polsce i chciałbym być tu użyteczny dla innych, m.in. ucząc języka hiszpańskiego. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi, nastolatkami i dorosłymi i jest dla mnie ogromną przyjemnością dzielić się moim  ojczystym językiem, doświadczeniem i  wiedzą o moim kraju i Ameryce Łacińskiej.
  Myślę, że jestem kreatywny, pomysłowy, działam proaktywnie i strategicznie.
  Głęboko wierzę w to, że każdego języka można  nauczyć się w przyjemny i zabawny sposób.
  Zapewniam, że moje lekcje nie są konwencjonalne ani nudne, będziecie się dobrze bawić:).

   

 • CIARA - IRLANDIA - ANGIELSKI

  Hi, jestem Ciara, pochodzę z Wicklow w Irlandii. W Polsce jestem od 3 lat, studiuję na SGGW. Z dziećmi pracuję od wielu lat , nie tylko ucząc angielskiego ale również jako wykwalifikowany instruktor pływania i ratownik. Uczenie sprawia mi wiele radości i daje prawdziwa satysfakcję. zawsze staram się aby moje zajęcia były tak interaktywne i zabawne jak tylko to możliwe, bo dzieci właśnie tak uczą się najszybciej!

   

 • MIRJAM - NIEMCY - NIEMIECKI

  Mam na imie Mirjam i pochodzę z Hanoweru w Niemczech. W Warszawie ukończyłam studia na kierunku Lingwistyki Stosowanej oraz Germanistykę. Już w liceum zdobywałam pierwsze doświadczenia w nauczaniu jezyka angielskiego i francuskiego, a potem, podczas studiów, zaczęłam również nauczać dzieci i dorosłych języka niemieckiego. Sprawia mi to ogromną radość - zwłaszcza, gdy widać już pierwsze postępy. Fascynuje mnie metoda nauczania, przy której nauczyciel posluguje sie wyłącznie językiem docelowym. Jest to metoda dość wymagająca zarówno dla ucznia jak i dla lektora, ale "gra warta świeczki", gdyż dzięki niej osiąga się moim zdaniem najlepsze efekty!

 • EWA - ANGIELSKI I NIEMIECKI- KOREPETYCJE

  Od dziecka interesowałam się językami obcymi. Wymyśliłam nawet jeden „język obcy”. W 2001 ukończyłam lingwistykę stosowaną z tytułem magistra. Kontynuowałam naukę w Szkole Tłumaczy i Języków Obcych w Poznaniu. Lubię nauczanie dzieci oraz dorosłych a także tłumaczenia. W nauczaniu kładę nacisk na komunikację. Oprócz angielskiego i niemieckiego dobrze znam też język rosyjski i francuski. Interesuję się literaturą niemiecką i kinem francuskim.

   

 • KASIA - ANGIELSKI - KOREPETYCJE

  Mam na imię Katarzyna i jestem studentką filologii angielskiej. Ukończyłam również pedagogikę specjalną ze specjalnością resocjalizacyjną. Od ok. 7 lat zajmuje się udzielaniem lekcji dzieciom oraz młodzieży. Język angielski jest moją pasją, interesuję się przede wszystkim metodyką, etymologią oraz literaturą angielską i amerykańską. Kolekcjonuję również słowniki angielskie, których mam obecnie ponad 40. Nauczanie oraz przebywanie z dziećmi przynosi mi bardzo dużo satysfakcji oraz pozytywnej energii.