LEA - NIEMCY - NIEMIECKI

Hallo, jestem Lea, pochodzę z Freiburga - studenckiego miasta na południu Niemiec. Studiuję tam na kierunku wiedzy o naturze i ochrony środowiska  - uczę się wszystkiego o naturze i o tym, co można w niej znaleźć. Chętnie spędzam czas na spacerach gdzie przyglądam się roślinom i zwierzętom. Poza studiami pracuję na codzień w Muzeum Natury gdzie oprowadzam wycieczki dzieci i młodzieży. Najważniejsze jest dla mnie, aby dzieci mogły uczyć się o naturze  w przyjemny i zabawny sposób. Poza niemieckim, który jest moim językiem ojczystym, mówię płynnie po francusku i angielsku. Odkąd jestem w Polsce, staram się również uczyć Waszego języka i robię już pewne postępy:). Ucząc dzieci języka niemieckiego przykładam dużą wagę do mówienia i rozumienia ze słuchu a przy okazji staram się poruszać tematy związane z naturą, biologią i  środowiskiem.