KATIE - IRLANDIA - ANGIELSKI

Hi, mam na imię Katie i pochodzę z Irlandii, angielski jest moim pierwszym językiem.  Niedawno rozpoczęłam studia na SGGW (weterynaria) i zamieszkałam w Warszawie.  Dorastałam i chodziłam do szkoły w  Kildare, niedaleko Dublina. W szkole uczyłam się francuskiego i Irlandzkiego, ukończyłam kierunek Animal Science na Universytecie w Dublinie. Pochodzę z rodziny nauczycielskiej i uczenie było zawsze ogromnie ważną częścią mojego życia. Rozumiem, że poznawanie nowego języka może być sporym wyzwaniem, więc włączanie do nauki rozrywki i zabawy jest moim priorytetem - myślę, że dzieci uczą sie  wten sposób więcej, łatwiej i szybciej. Pracowałam z dziecmi przez wiele lat ucząc i pomagając moim rodzicom w szkole podstawowej a w 2015r spędziałam lato w USA ucząc dzieci z róznych krajów konnej jazdy. Jestem zachwycona perspektywą uczenia angielskiego dzieci w Polsce, możliwością pomagania im w zdobywaniu coraz leposzych umiejętności w tym języku i tworzenia dla nich przyjaznego i pełnego zabawy środowiska.