HOMESCHOOLING 2019/20

Od września 2019/20 rozpoczynamy zajęcia w godzinach 09.00 -14.00, prowadzone w całości po angielsku przez native speakerów, z myślą głównie o dzieciach objętych Edukacją Domową a więc nie uczęszczających na regularne lekcje w szkołach. Projekt powstał w wyniku zapytań jakie otrzymujemy od placówek zrzeszających dzieci/rodziców z Edukacji Domowej oraz osób prywatnych ale również jako owoc naszych dotychczasowych doświadczeń (nasze "Learning by Doing" - różnorodne zajęcia odpowiednie do wieku i zainteresowań dzieci prowadzone w języku obcym - poznawanie języka jest niejako "efektem ubocznym", dzieje się przy okazji:).

Docelowo zajęcia będą prowadzone jednocześnie w 3 salach, przez z 3 lektorów (ewentualnie w dwóch, trzeci lektor pełni wtedy rolę asystenta dzieci pracujących indywidualnie). Przykładowo może to być: sala 1. eksperymenty fizyczne/chemiczne sala 2. zajęcia plastyczne/majsterkowanie sala 3. wspólne czytanie/opowiadanie/oglądanie krótkich tematycznych filmów/śpiewanie. Inna opcja: 1. zajęcia matematyczne: 2. zajęcia sportowe - przy dobrej pogodzie na zewnątrz; 3.zajęcia związane z biologią/przyrodą. Dzieci mogą się dowolnie przemieszczać, uczestniczyć w zajęciach które wydadzą im się interesujące, tak długo jak mają na to ochotę.
Dostępne będą różne pomoce, gry planszowe, układanki, puzzle i inne dla dzieci które w danym momencie nie chcą uczestniczyć w zajęciach grupowych. Będą miały jednak nadal możliwość 'osłuchiwania" się z angielskim bo będzie on "wszechobecny':), będą też przez cały czas pod opieką lektorów.

Zakres materiału jaki będziemy realizować np. na zajęciach matematycznych czy przyrodniczych może być zarówno dowolnie wybrany i opracowany prze nas jak i zawierać się w podstawie programowej, może być z myślą pomocy w przygotowaniu do egzaminu.

Dzieci mają do dyspozycji kuchnię do spożywania posiłków w dowolnym momencie, będzie też wydzielone miejsce na odpoczynek, z materacami, poduszkami, gdzie można się wyciszyć.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku 6 do 13lat, rozpoczniemy je w języku angielskim ale z czasem wprowadzimy również hiszpański. Zapraszamy wszystkie dzieci które będą dysponowały czasem w tych godzinach, nie tylko będące w ED.

Czas: codziennie 09.00-14.00 , można przyjść na całe 5 godzin lub na 2-3 a nawet na 1 godzinę.

Płatność za zajęcia w formie abonamentu 450zł za 30 godzin do wykorzystania w dowolnym okresie (tydzień, miesiąc, semestr) lub 1000zł za 100 godzin do wykorzystania w ciagu miesiąca.

Zapraszamy:)