CAOIMHE - IRLANDIA - ANGIELSKI

Hi, mam na imię Caoimhe, pochodzę z Irlandii. Jestem certyfikowanym lektorem języka angielskiego - ukończyłam Swan English Language Training Institute w Dublinie. W Warszawie studiuję weterynarię na SGGW, jestem również absolwentką zoologii Uniwersytetu w Dublinie.

Latem uczyłam angielskiego dzieci w wieku 7-17 lat na międzynarodowym Summer Camp w Irlandii. Po jego zakończeniu, organizujący go Swan Institute poprosił mnie o kontynuację. Zostałam tam, aż do mojego wyjazdu do Polski. Ta praca była jak dotąd moim najciekawszym doświadczeniem w życiu. Uwielbiam pracę z dziećmi i młodzieżą z różnych krajów. Wspaniałą nagrodą było widzieć jakie postępy robią dzieci, zarówno w angielskim jak i w relacjach społecznych. Preferowaną metodą mojej pracy jest głównie praca nad projektem i organizowanie różnych interakcji w grupie, gdzie dzieci mogą używać swojej wyobraźni. To niezwykłe widzieć jakie pomysły przychodzą im do głowy, to sprawia, że lekcja jest świetną zabawą dla obu stron:)