BARIRA - BANGLADESZ - ANGIELSKI

Hi, mam na imię Barira i pochodzę z Dhaka w Bangladeszu. W Warszawie mieszkam od 2 lat i po prostu kocham to miasto! Studiuję tu zarządzanie a moje pierwsze doświadczenia związane z uczeniem innych zdobyłam już w szkole średniej - już wtedy rozwinęły się we mnie zainteresowanie i pasja uczenia oraz miłość do dzieci. Od tamtego czasu uczę dzieci i młodzież w wieku od 5 do 16 lat na wszystkich poziomach. Uważam, że uczenie to dwutorowy proces : nie tylko uczeń zdobywa wiedzę od nauczyciela ale również działa to w drugą stronę: nauczyciel uczy się wiele od ucznia. Każde dziecko czy młody człowiek ma inne potrzeby i wszystko polega na dobraniu odpowiednich metod i najlepszych sposobów dla danej osoby. Koncentruję się na tym, aby stworzyć przyjazną i jednocześnie ciekawą atmosferę dla moich uczniów, tak aby mogli sie uczyć jak najbardziej efektywnie. Bardzo lubię uczyć i staram się pracować nad sobą każdego dnia tak, aby umożliwić moim uczniom jak największy postęp.