ANGIELSKI

Język angielski: specjalizujemy się w nauczaniu dzieci najmłodszych (już od 2. roku życia), zajęcia prowadzone są przez native speakerów, w małych grupach (2- i 4-osobowych) lub indywidualnie, wyłącznie w jezyku angielskim, z nastawieniem na komunikację. W tej samej formule uczymy również dzieci starsze i młodzież.

Ponadto prowadzimy korepetycje dla dzieci i młodzieży oraz zajęcia indywidualne dla dorosłych (z lektorem polskim lub native speakerem).

Naszymi lektorami są: Jethro (Nowa Zelandia), Katie (Irlandia),  Joanna (Kanada), Caoimhe (Irlandia), Caroline (Brazylia), Cristina (Mołdawia). Korepetycje i lekcje indywidualne prowadzi Ewa, Kasia i ja, Joanna. Więcej informacji o nauczycielach znajdą Państwo w zakładce "Lektorzy"